Hakkımızda

━━━━━━━2016︱kayseri ━━━━━━━

“Cesur Hukuk ve Danışmanlık Bürosu; Av. Yiğit CESUR tarafından 2016 yılında kurulmuştur. Ağırlıklı olarak Kayseri’de faaliyet gösteren büromuz yerli ve yabancı müvekkillerine hem danışmanlık hem de avukatlık hizmetleri sunmaktadır. Büromuz kurulduğu günden itibaren hızla büyüyerek, göstermiş olduğu başarılı çalışmalarıyla kendine saygın bir yer edinmiştir.

Cesur Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize en iyi hukuk hizmetini sunabilmek için ekibimiz ile ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekte ve proaktif çalışma esaslarını kendimize ilke ve amaç edinmekteyiz. Bu amaçla da müvekkil şirket ve şahıslarımıza da güvenilir, doğru ve çözüm odaklı hukuk ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Büromuz, deneyimli ve uzman avukatlar tarafından yönetilir. Bünyesinde 4 alanında uzman avukat, 1 arabulucu avukat,  3 stajyer avukat ve 1 sekreter bulunduran büromuz, Ceza Hukuku, İş Hukuku, Aile ve Boşanma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Uluslararası Hukuk, Sözleşme Hukuku, Miras Hukuku, Tazminat Hukuku, İdare Hukuku, Şirketler Hukuku, Bilişim Hukuku, Sağlık Hukuku gibi çeşitli hukuk alanlarında hizmet sunar. 

Büromuz, Türkiye’nin gelişen ve dünyaya entegre olan ekonomisi ve bu kapsamda çeşitlenen hizmet taleplerine cevap verebilmek amacı ile Cesur Hukuk bünyesinde, konusunda uzman avukatlardan oluşan departmanlar ile çalışmalarını sürdürmektir.”